• SOCIAL MEDIA

Zakończenie roku szkolnego…

Data: 18 czerwca 2019Autor: Kategoria: Aktualności i informacje

„Dla was w szkole książki nowe,
Klasy, ławki już gotowe.
Nowe panie będą uczyć:
Pisać, czytać, wiersze mówić”.

Przyszedł czas, by się pożegnać… 18 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków. Po dziesięciu miesiącach wspólnej nauki i zabawy nadszedł czas wakacji i wypoczynku szczególnie dla dzieci, które od września rozpoczną naukę w pierwszej klasie. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Następnie każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek. Nasze świętowanie zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem i celebrowaniem ostatnich chwil spędzonych z naszymi starszymi kolegami.
Wszystkim starszakom życzymy udanych wakacji i owocnej pracy w przyszłym roku szkolnym.

 

Następny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send Comment