Aktualności i informacje

  • SOCIAL MEDIA

Święto owoców egzotycznych

Data: Kwiecień 11, 2019 Autor: Marta Kowalska Kategoria: Aktualności i informacje 0

W czwartek 11.04.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się Święto Owoców Egzotycznych. Przedszkolaki miały okazję zasmakować skarbów z odległych krajów, które sprowadzane są do Polski. Niektóre z owoców bardzo nas zaskoczyły swoim wyglądem i smakiem, a próbowaliśmy między innymi: ananasa, mango, granatu, awokado, figi, pitaji, melonu, kumkwatu. Wszyscy chętnie brali udział w degustacji, słuchali ciekawostek związanych z owocami i opowiadali o swoich doświadczeniach. Nie zabrakło też tego dnia rywalizacji podczas smacznego konkursu polegającego na wypiciu soczku z egzotycznej butelki.

W wesołych rytmach zatańczyliśmy taniec z palmą, co niezwykle przypadło do gustu naszym przedszkolakom 🙂

 

Wyślij komentarz