• SOCIAL MEDIA

Dzień mamy i taty :)

Data: 15 czerwca 2019Autor: Kategoria: Aktualności i informacje

Jak co roku, dzieci ze Zdrochca świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 14 czerwca wszystkie przedszkolaki słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałym występie w którym dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send Comment