Aktualności i informacje

  • SOCIAL MEDIA

Hawajskie pożegnanie lata

Data: Wrzesień 24, 2017 Autor: Kategoria: Aktualności i informacje 0

W piątek 22.09.2017 r. nasze przedszkolaki wybrały się w podróż na Hawaje.

Przywitaliśmy się po hawajsku słowem ,,ALOHA”, a chwilę później zatańczyliśmy wspólnie ,,taniec hula”. Przedszkolaki z wielkim zafascynowaniem oglądały zdjęcia przedstawiające krajobraz oraz zwierzęta pochodzące z tamtego zakątka świata. Aby poczuć klimat tego miejsca, nie tylko założyliśmy kolorowe naszyjniki z kwiatów, ale też nauczyliśmy się kilku śmiesznie brzmiących słów: Hoaloha – przyjaciel, Mahalo – dziękuję, Kuma – nauczyciel. Po krótkiej nauce przyszedł czas na pierwszą zabawę – taniec limbo, a następnie pokonywanie toru przeszkód. Nasi milusińscy zobaczyli również na ekranie, jak wygląda erupcja wulkanu, a podczas zabawy, przy pomocy chusty animacyjnej sami odtworzyliśmy efekt jego działania. Nie zabrakło również degustacji niektórych tropikalnych owoców pochodzących z tamtych rejonów. Pomimo tego, że pogoda w tym dniu nas nie rozpieszczała, na naszej sali rozbłysło hawajskie Słońce i dało się odczuć klimat tego miejsca.

Mała galeria:

Wyślij komentarz